V čem jsme jiní? 

O tom, že je tiskárna nejlepší, nejrychlejší a nejlevnější se dočtete na většině konkurenčních webů. My chceme zdůraznit , co je u nás jiné, než všude jinde:

  • Vyvinuli jsme a neustále zdokonalujeme on-line kalkulátor našich produktů, který zahrnuje většinu našich produktů. Jsme tedy otevření a naše ceny nemusíme skrývat před konkurencí, protože si za nimi stojíme a jsou kalkulovány na základě našich nákladů.
  • Pro všechny, kteří se nechtějí kalkulátorem zabývat máme obchodní oddělení, kde jsou naši spolupracovníci připraveni individuálně řešit Vaše tiskové potřeby a nalézt ideální technologický postup. Jsme připravení produkt vyvzorkovat a dotáhnout ho k Vaší naprosté spokojenosti.
  • Pro stálé zákazníky nabízíme zajímavý bonusový program a dokonce možnost výdělku na základě doporučení
  • Nabízíme zajímavé podmínky pro reklamní agentury a grafická studia. Pracujeme přibližně pro 80 z nich a neopouštějí nás.
  • Při opakovaných produktech umíme nabídnou tzv. produktovou cenu. Jde o kusovou cenu produktu, která je konstatní bez ohledu na objednané množství. To oceňují zejména zákazníci, kteří mají výkyvy v potřebě produktů (např. návodů) a potřebují objednávat dle aktuální situace, ale za pevnou cenu.

S kvalitou našich služeb a produktů Vám pomůžeme na vrchol!